04 червня 2015

Тренінг по роботі з сайтом E-lybrary.org

27 травня 2015 року бібліотекарі Нововолинської ЦБС прийняли безпосередню участь у тренінгу за проектом розвитку електронного урядування «Закодуй бібліотеку!» на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.

ДОВІДКОВО
Проект «Закодуй бібліотеку!» став переможцем конкурсу проектів розвитку електронного урядування – електронних послуг для громади, оголошеного програмою «Бібліоміст» на продовження  ініціативи «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», яка є частиною Національного плану дій у рамках «Партнерства «Відкритий уряд».

Під час тренінгу керівник проекту Юлія Євпак – виконавчий директор Волинської обласної громадської організації «Фундація розвитку громад» –  нагадала присутнім про умови проекту та його зміст, а також разом з розробником новоствореної платформи «Open library» провели навчання з користування нею. Ця платформа розширює можливості діяльності сучасних бібліотек шляхом автоматизації виробничих процесів, а також дозволяє працювати з користувачем в режимі он-лайн – здійснити запис до книгозбірні, познайомити з новими надходженнями  і прийняти замовлення на потрібну книгу, отримати питання від користувача і дати фахову відповідь, знайомити з соціокультурними заходами та отримувати коментарі щодо їх проведення, тощо.
Практичне використання онлайн-платформи для нововолинських бібліотек-учасниць програми «Бібліоміст» «Open library», яке було отримане під час заходу, дозволить нам працювати з різною цільовою аудиторією (у тому числі з внутрішньо-переміщеними особами) та матиме широке застосування у роботі наших бібліотек.
Учасниці тренінгу (завідувач відділу обслуговування ЦМБ Ніна Єдинак, бібліограф  Оксана Кухарук, бібліотекар Оксана Микитюк, завідувач бібліотеки-філії №1 Світлана Галушук та завідувач бібліотеки-філії №3 Лариса Боратинець) мали змогу не лише отримати корисні поради від тренерів,  але й налагодити контакти з колегами з інших бібліотек області.
Щиро вдячні організаторам та тренерам за організоване продуктивне навчання!