Віртуальні виставки

27 листопада 2018

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA завітає до Нововолинська

ХV Мандрівний Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA на Волині триватиме з 23 листопада по 8 грудня, а в його програмі — 14 фільмів, які порушують надзвичайно гострі, актуальні, важливі теми: про війну на сході України та право на щасливе дитинство, поствоєнний травматичний синдром, трудове рабство, гендерне насильство, пам’ять поколінь, революції і їх наслідки тощо.

У Нововолинську показ та обговорення фільму відбудеться 28 листопада о 14:00.

Що залишається за лаштунками героїчних відео про наших воїнів в Україні? З чим вони змушені стикатися, сам на сам, у мирному житті, і де закінчується війна? Це історія жінки, яка повертається з війни. Розмовляючи з психологами, борючись із посттравматичним стресовим розладом та панічними атаками, вона намагається повернутися до нормального життя. Цей документальний фільм показує її шлях від початку реабілітації до повернення на роботу.
ТВОРЧА КОМАНДА
Режисер: Аліна Горлова
Продюсер: Марія Берлінська
Оператор: Олексій Кучма
Режисер монтажу: Аліна Горлова
Звукорежисер: Василь Явтушенко
В Україні стрічка отримала 4 нагороди на фестивалі «Docudays.UA»: спеціальну відзнаку від дистрибуційної компанії «Letter to fest», спеціальну нагороду Української Гельсінської спілки для героїні фільму, спеціальну нагороду від партнера фестивалю Currenttime.tv, а також нагороду журі міжнародного конкурсу фестивалю доку/право.
На Міжнародному кінофестивалі документального кіно «DOK Leipzig» фільм «Явних проявів немає» відзначено нагородою за видатну східноєвропейську картину. 
Після фільму відбудеться обговорення за участі глядачів/глядачок і запрошених експертів/експерток.

**** Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Немає коментарів:

Дописати коментар