17 вересня 2015

Вогонь – не іграшка!

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони пожежно-рятувальної частини №5 міста Нововолинська з професійним святом - Днем рятувальника!
Бажаємо всім вам бадьорості духа, здоров’я, благополуччя, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів. Нехай Божа Матір завжди буде вашою покровителькою і захисницею, вірною помічницею у професійній діяльності та оберегом на життєвому шляху.
Напередодні свята бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів центральної міської бібліотеки Антоніна Костилева організувала та провела зустріч-діалог «Хай вогонь в душі палає, а пожежі не буває» з працівниками  пожежно-рятувальної  частини №5 міста та учнями 2-Б класу ЗОШ №4 (вчитель Юхно Л.Я.)
Під час зустрічі діти поновили свої знання з правил пожежної безпеки, причин виникнення пожеж та їх попередження, побачили засоби гасіння та роботу пожежників,  автомобілі, захисне спорядження, бойовий одяг та обладнання. Школярі мали змогу посидіти в самій машині та потримати в руках водяний шланг і  на мить відчули себе справжніми пожежниками.
У відділі для учнів організована поличка «Легко вогник запалити, та не легко загасити».