25 березня 2017

Казковим лабіринтом мандрували учні СЗШ №9 у Нововолинській центральній бібліотеці

«Подорож до країни Див» казковим лабіринтом здійснили 24 березня учні 2-4-х класів Нововолинської СЗШ №9 Волинської обласної ради у центральній міській бібліотеці міста шахтарів.
Разом із «Казкою», роль якої виконувала бібліограф Оксана Жабровець, діти проходили випробування – вирішували декілька завдань – вибирали правильну відповідь; вгадували назву казки за наведеним уривком; згадували казку за пропонованими з неї атрибутами та казкового персонажа  за надісланою ним телеграмою; називали автора казки та її персонажів. Діти прослухали пісеньку з мультфільму «Попелюшка», аудіозапис «Казки про нерозумне мишенятко», переглянули мультфільм «Лисичка та Журавель» та відеофільм «Пам’ятники казковим літературним героям в Україні». Завідувач відділу обслуговування Ніна Єдинак продемонструвала слайди презентації.
На завершення заходу «Казка» пригостила дітей солодкими гостинчиками та запросила до зустрічі з казками на сторінках книг у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9-х класів бібліотеки. 


Немає коментарів:

Дописати коментар