04 травня 2017

Чергове засідання кіноклубу Docudays UA відбулося у Нововолинській центральній міській бібліотеці

Напередодні Міжнародного дня боротьби за права інвалідів 4 травня 2017 року відбулося чергове засідання кіноклубу Docudays UA при Нововолинській центральній міській бібліотеці, під час якого користувачі бібліотеки мали змогу переглянути фільм Матьє Брона «Тілом і душею». У кінострічці розповідається про нелегке життя людей з обмеженими можливостями – Вікторії, Маріанни та Васко. Вони проживають у африканській країні – Мозамбік, але їхні проблеми актуальні і для інвалідів-українців.
 Після перегляду кінострічки глядачі обмінювалися враженнями від фільму, проводили аналогії з українськими реаліями, аналізували назву. На прикладі героїв стрічки присутні ще раз переконалися, що інваліди – сильні та вольові, що інколи, у час зневіри, варто брати приклад із таких людей, із їхньої цілеспрямованості. Головний спеціаліст відділу «Нововолинське бюро правової допомоги» Тамара Нич ознайомила із законодавством України, яке спрямоване на захист прав інвалідів. 
Модератор кіноклубу Ірина Губерук підбила підсумки обговорення, закликала змінити своє ставлення до інвалідів: не жаліти їх, а ставитися до них як до рівних, як до людей з особливими додатковими потребами. Адже сьогодні, через воєнні дії на сході нашої країни, ця проблема набуває ще більш актуального значення для України.
Тож будьте людяними, не забувайте всебічно допомогти тим, хто сьогодні цього потребує!

Немає коментарів:

Дописати коментар