29 січня 2018

Профорієнтаційний гід провели у Нововолинській центральній міській бібліотеці

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Мрія й реальність – як їх поєднати? Як не помилитись у виборі своєї дороги, щоб бути щасливим у праці? Ці проблеми були підняті 25 січня під час профорієнтаційного гіду «Зроби свій вибір», на який завітали девʼятикласники ЗОШ № 2 разом із вчителем Оксаною Харитонюк до Нововолинської центральної міської бібліотеки.
Бібліотекар Ірина Губерук звернула увагу підлітків на формулу вибору професії, яка в загальному вигляді показує, як прийняти оптимальне рішення, та на фактори, що обумовлюють вибір людиною тієї або іншої спеціальності.

Про потреби ринку праці та про те, як зробити усвідомлений вибір майбутньої професії, яка дозволить самореалізуватися, розповіла спеціаліст з профорієнтації Нововолинського міського центру зайнятості Оксана Самолюк.
На зустріч із учнями прийшли представники навчальних закладів нашого міста, які розширили знання девʼятикласників про світ професій. Викладачі ДНЗ «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» та студенти-активісти ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» із захопленням рекламували свої навчальні заклади. Вони розповіли учням не лише про спеціальності, умови прийому та навчання школярів у їхніх закладах, а й про цікаве дозвілля та громадську діяльність студентів, матеріально-технічну базу коледжу та ЦПТО.

Яку професію не обрали б, який фах не освоїли б майбутні випускники, фахівці і професіонали у своїй справі завжди потрібні, треба просто ставитися відповідально до обраного шляху.

Немає коментарів:

Дописати коментар