21 лютого 2018

На засіданні кіноклубу Docudays UA у Нововолинську переглянули фільм «Нові герої»

У Всесвітній день соціальної справедливості, який відзначають 20 лютого, у ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» у рамках кіноклубу Docudays UA при Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся перегляд кінострічки режисера Романа Бондарчука. 
«Нові герої» – це три документальних фільми-портрети звичайних українців. У кожного з них своя історія, проте є й спільне – їхня боротьба з несправедливістю у країні сьогодні.
Студенти групи 2-Е-16/17 разом із бібліотекарями НЕМКу Надією Миколаївною Левшун та Ніною Михайлівною Оніщук не лише переглянули фільм, але й після кожного сюжету, використовуючи технологію «стоп-кадру», висловлювали і відстоювали власні погляди на проблеми, з якими стикаються герої кінострічки, захищали своє бачення шляхів їх вирішення. Спеціаліст відділу «Нововолинське бюро правової допомоги» Тамара Ярославівна Нич поінформувала студентів про наявні правові можливості, які допоможуть пересічній людині подолати несправедливість у суспільстві.

Як зазначила бібліотекар центральної міської бібліотеки Ірина Губерук, боротьба за соціальну справедливість – доленосне завдання незалежної України. Без цього їй не здолати кризових явищ останніх років, не досягнути цивілізованого життя. Соціальна справедливість – один із найцінніших здобутків будь-якого суспільства, тож за неї варто боротися, як і герої цього фільму – звичайні люди з глибинок Сходу та Півдня України. Вони довели, що перемогти несправедливість – можливо, якщо докласти зусиль, не боятися та не ламатися під тиском обставин. 

Немає коментарів:

Дописати коментар