31 серпня 2018

Завершився другий Фестиваль європейського кіно у Нововолинську

30 серпня у Нововолинську завершилися безкоштовні покази найкращих фільмів останніх років, що були зняті в країнах Європейського Союзу. Глядачі переглянули франко-канадську стрічку «До побачення там, нагорі», а перед показом фільму (уже традиційно) – ролик «Європа починається з тебе».
В основі стрічки «До побачення там, нагорі» – однойменний роман П’єра Леметра, що був відзначений Гонкурівською премією – найпрестижнішою літературною премією Франції. Фільм Альбера Дюпонтеля отримав п’ять премій «Сезар» – за найкращі режисуру, адаптований сценарій, операторську роботу, декорації та костюми. 

Дії фільму розгортаються наприкінці першої світової війни. Французи і німці чекають закінчення війни, але тільки не капітан Прадель... Під час наступу молодий Едуар Періко, син мільйонера, рятує колишнього банкіра Альбера Мейлара, при цьому отримує страшну травму –понівечене обличчя. Після цього Едуар і Альбер об'єднуються для викриття капітана Праделя і його брудних махінацій.

Фільм змушує ще раз звернути увагу на проблему корупції. Показує, що на будь-якій війні будуть постраждалі і будуть ті, хто на цьому наживається. Тож, фільм важкий, справедливий та актуальний для нашого часу.
Дякуємо проекту Артхаус Клуб та Представництву Європейського Союзу в Україні, за підтримки якого відбувалися кінопокази.
Дякуємо Оксана Жабровець та Вадім Жабровець за фотозйомки

Немає коментарів:

Дописати коментар