21 березня 2019

Весна запросила у світ книжковий нововолинський дітей


Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято — Всеукраїнський тиждень дитячого читання — час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттівІз дуже давніми традиціями воно і сьогодні не лише не втратило свого значення, але й допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання. 
«Весна запрошує у світ книжковий» — під таким гаслом свято проходить цьогоріч у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської  центральної міської бібліотеки. 
18 березня літературним  диліжансом «Хай книги друзями заходять у наш дім» відбулось відкриття книжкового свята. До книгозбірні завітали учні 1-Б та 6-Б класів ЗОШ №2 з вчителями. 


Бібліотекар відділу Антоніна Костилева розповіла школярам про значення книги у життя кожної дитини. Королева книги та Читайлик ознайомили з історією виникнення книги, правила користування та читання.
На свято завітали «Художня книга», «Енциклопедія», «Словник», «Довідник», «Казка», які підтвердили важливість тої чи іншої книги у навчанні. Діти читали вірші, приймали участь у казковій вікторині, слухали пісні про книгу і бібліотеку.
Гостею свята була Надія Павлівна Гуменюк – українська поетеса, прозаїк, публіцист, заслужений журналіст України, яка привітала усіх із Всеукраїнським тижнем дитячого читання та презентувала свою нову книгу «Перекотиняв».
         


У бібліотеці не було байдужих і нудьгуючих, 
панувала атмосфера радості і веселощів. І це лише початок)))

Немає коментарів:

Дописати коментар