27 червня 2019

Нововолинські діти мандрували поштовим експресом!


Мабуть, кожен знає, як часом важко організувати якісне дозвілля для дитини. І немає різниці, скільки років вашій дитині, адже прекрасною альтернативою для урізноманітнення читацького раціону, а також розширення інтересів та світогляду дитини стануть дитячі журнали. На щастя, в Україні для існує близько 100 періодичних видань на будь-якій вік та смак. 
Про журнали, які є в нашій бібліотеці розповідали бібліотекарі Нововолинської центральної міської бібліотеки Іванна Кравчук та Ганна Кондратюк учням НВК «НСШ №1-колегіум», мандруючи поштовим експресом під назвою  «Цікавинки з журнальної новинки».
Неможливо не згадати про журнал «Яблунька», який є цікавим та пізнавальним. Саме на його сторінках друкуються твори для дітей українських письменників-класиків - М. Рильського, М. Стельмаха, О. Вишні, В. Нестайка, Л. Костенко, Г. Тютюнника, Є. Гуцала, інших та авторські першодруки.  
А як стосовно «Однокласника»? Адже  – це не лише сусід по парті! Це передусім цікавий сучасний журнал для підлітків. Тут учень середніх і старших класів школи знайде все, що його цікавить. Інтерв’ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різноманітні теми (кохання, стосунки з однолітками та старшими, навчання, хобі, спорт), психологічні тести, анекдоти, конкурси (з призами!), оповідання й повісті, гороскопи, пронизливі дописи читачів... І це далеко не все. 
Діти дізналися історію виникнення найпопулярніших дитячих журналів, їх тематику, вікове призначення, познайомилися з періодичними виданнями, наявними у бібліотеці та з задоволенням вибрали для себе найцікавіші.

Немає коментарів:

Дописати коментар