24 вересня 2019

Авторські зустрічі Марини Павленко з учнями та вчитилями шкіл міста

8 вересня у нашому місті пройшла книжкова толока «Нововолинськ читає»Під час книжкового  свята відбулись мистецькі виставки, майстер-класи, ярмарок-продаж книжок, автограф-сесії авторів, літературні побачення, дискусії, публічна розмова з письменниками, видавцями, митцями. Гостею книжкового свята була відома українська письменниця, поетеса, художниця та педагог – Марина Степанівна Павленко, та ще понад 70 письменників та митців з різних куточків України.  Таке дійство відбулось у нас вперше, але напевно не востаннє.
     Як продовження толоки, на наступний день відбулись цікаві авторські зустрічі Марини Павленко з учнями шкіл міста. Марина Степанівна відвідала бібліотеку-філію №1, Нововолинський науковий ліцей-інтернат, ліцей №1 та ЗОШ №2. Учасниками були учні 6, 7, 8-их класів. 
       Діти дуже тепло зустріли письменницю, тішились з того, що познайомились та мали змогу поспілкуватись, отримати автограф та ще й сфотографуватись з авторкою серії книг «Русалонька із 7-В», які входять до шкільної програми. Відбулось цікаве і захоплююче спілкування авторки з учнями. Окрім відповідей на свої запитання вони отримали великий заряд позитивної енергії від спілкування із Мариною Степанівною що, звісно матиме помітний вплив на їх подальше ставлення до книг та читання загалом. Кожен мав змогу особисто поспілкуватися з письменницею та придати улюблену книгу з підписом та побажанням автора.
Модератор зустрічей, 
бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9-х класів 
бібліотеки на Дружби, 17 Антоніна Костилева

Зустріч у бібліотеці-філії №1 (15-й мікрорайон, 26):

                                    
Марина Павленко у Нововолинському науковому ліцеї-інтернаті:

                         
 Письменниця спілкувалась з учнями та вчителями 
Нововолинського ліцею №1:
                   
Учні та вчителі  ЗОШ №2 під час і після зустрічі :


Дякуємо пані Марині за приїзд на Толоку, 
за цікаві зустрічі у навчальних закладах! 
І, до нових зустрічей!                            

Немає коментарів:

Дописати коментар