03 червня 2021

В Нововолинській центральній бібліотеці у Міжнародний день захисту дітей відбулася літературна розважалочка «Знавці книжкових багатств»

     Традиційно в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії.

         Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників.

         1 червня 2021 року у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася літературна розважалочка «Знавці книжкових  багатств». В цей сонячний день, просто неба, зібралися  наші постійні читачі. Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Оксана Калістратова розповіла дітям про історію створення цього свята та провела цікаві конкурси. Діти залюбки поринули у захоплюючий світ добрих і мудрих казок. Цікавими для них були конкурси «Розминка»,  «Загадки про казки», «Ланцюжок із казочок»  «Відгадай, яка казка заховалась»,  «Відгадування казки за уривком». Найкращим знавцем книжкових багатств стала учениця 4-Б класу, ліцею №2 Дикун Вікторія, котра отримала в подарунок збірку казок.

         Користуючись нагодою хочу привітати юних читачів та їх батьків з Міжнародним Днем захисту дітей! Бажаю миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, опікунам, батькам-вихователям, всім дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Оксана Калістратова

Немає коментарів:

Дописати коментар