19 серпня 2021

Україні – 30 : у Нововолинській бібліотеці відбулася поетична хвилинка «Ми діти твої, Україно»

     24 серпня в Україні відзначається День Незалежності – щорічне державне свято. Саме цього дня 1991 року Україну було проголошено незалежною, демократичною державою і над будинком Верховної  Ради піднявся синьо-жовтий прапор. Цьогоріч нашій державі виповнюється 30 років. 

18 серпня у Нововолинській центральній міській бібліотеці  відбулася поетична хвилинка «Ми діти твої, Україно». Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Оксана Калістратова розповіла історію проголошення  незалежності України, повідала значення державних символів: герба, прапора, гімну та повідомила дітям, що до 30-ї річниці Незалежності України за координації Міністерства культури та інформаційної політики України підготовлена концепція єдиної візуальної символіки свята. Гаслом святкування буде вислів "Ти у мене єдина", а символікою - квітка.

         Святково та урочисто звучали вірші з уст дітей та бібліотекарів про неньку Україну, рідну мову та символи нашої держави. Не залишили байдужими дітей відеоролики з чудовими краєвидами та піснями.

         Юні читачі ознайомилися  з цікавими та пізнавальними книгами, представленими на виставці: «Моя Україна – єдина країна».

Дякуємо батькам за смачне чаювання. 

Немає коментарів:

Дописати коментар