20 лютого 2023

Вихідний день у Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17

             Коти знаходяться поруч з нами від самого дитинства — майже у всіх є дитячі спогади про веселі ігри з кумедними пухнастими кошенятами. 

Характер цих тварин дуже своєрідний — вони незалежні, кмітливі, допитливі, грайливі. Можуть бути лагідними чи суворими, але завжди  тонко відчувають настрій господаря.  Коти є героями численних легенд та неймовірних історій, їх наділяють надприродними здібностями та здатністю прожити дев’ять життів.

Зараз коти сприймаються нами виключно як домашні улюбленці —компаньйони, друзі або навіть члени сім’ї.

В рамках проекту «Бібліотека вихідного дня: Читаємо. Пізнаємо. Відпочиваємо» до Міжнародного дня котів у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської  центральної міської бібліотеки відбувся день бібліотворчості «Мій ласкавий звір». Бібліотекар відділу ознайомила дітвору з цікавими фактами про котів, розповіла, як в тій чи іншій країні приручали та відносились до котів. Діти розказували цікаві історії, які були з їхніми улюбленцями. На завершення кожний учасник мав змогу намалювати свого чотириногого  друга, ознайомитись з книгами з викладки «Захоплююче читан-ня-в!» Було цікаво і весело.26  лютого запрошуємо на бібліотечну розважалочку «Вас на Масляну чекаємо»

                                                  Бібліотекарка Антоніна Костилева

Немає коментарів:

Дописати коментар