19 травня 2015

В’ячеслав Васильченко завітав до Нововолинська

У межах проекту «Зустрічі з цікавими особистостями» 18 травня 2015 року до Нововолинської центральної міської бібліотеки завітав В’ячеслав Миколайович Васильченко – письменник, журналіст, науковець, педагог, кандидат філологічних наук.
Автор написав більше 100 наукових і навчально-методичних праць з українського мовлення. Нині викладає на кафедрі журналістики Національного авіаційного університету.
Є дипломантом Всеукраїнського конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв та пісенної лірики про кохання «Коронація слова» у номінації «Романи» (2012) та володарем Спеціальної відзнаки за ексклюзивний роман Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова» (2013).
Пише романи у жанрі класичного детективу, які видані у Луцькому поліграфічно-видавничому домі «Твердиня». Щира подяка його директору – знаному майстру пера (як поетичного, так і прозового) – Миколі Івановичу Мартинюку, за сприяння якого відбулася зустріч.

П. Микола розповів, за яких обставин перетнулися творчі шляхи київського та волинського митця, а п. В’ячеслав – про чималий життєвий досвід, літературні вподобання, творчі плани. Відбулося жваве спілкування гостей з аудиторією.
В'ячеслав Миколайович зачитав свої влучні життєві афоризми, які змушують замислитись над певними життєвими цінностями та водночас сприйняти реалії сучасності з іронією. 

     

Запрошуємо до бібліотеки на спілкування з Богданом Лисицею – головним героєм детективів В’ячеслава Васильченка, який, узявшись за чергову неординарну справу, завжди опиняється в центрі нових таємничих подій і небезпечних пригод:

Васильченко В. Faкir : детективний роман / В. М. Васильченко. – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2014. – 396 с.
Роман «Faкir» із серії пригод Богдана Лисиці – ретроспективний. Саме в ньому й «народився» майбутній професор-детектив. Тоді ж він був усього лиш молоденьким аспірантом…
…Початок 90-х років. У Греції підступно пограбовано доньку мільйонера. Вкрадено її незліченні коштовності. Викрадача знаходять мертвим. Поруч – напис його ж кров’ю: «Містер Чужі Обличчя». Хто він, цей таємничий «містер», і які сюрпризи приготували йому «коштовності Пенелопи», належить дізнатися киянину і лондонцю, що випадково опинилися «в тому місці і в той час»…

Васильченко В. «Gaudeamus», виконаний смертю : детективний роман / В. М. Васильченко. – 2-ге вид., доп. і перероб. – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2014. – 304 с.
Київський професор-філолог Богдан Лисиця на запрошення свого давнього друга – професора Сорбонни Антуана Робера – прибуває до Парижа на міжнародну наукову конференцію, присвячену ювілею відомого французького вченого й популярного письменника Патріка Беккереля.
Навколо конференції та імені мсьє Беккереля починають відбуватися дивні й загадкові речі: то в газетах з’являються статті, що ставлять під сумнів його авторство, то за ритуалом, описаним у романі, починають гинути люди, які знали ювіляра. Професор Лисиця розпочинає разом з Робером і його двоюрідним братом – офіцером поліції – Фаб’єном розслідування цієї неординарної справи…

Васильченко В. Притулок для прудкого біса : детективний роман / В. М. Васильченко. – Луцьк : ПВД «Твердиня­», 2013. – 292 с.
Київський професор-філолог Богдан Лисиця на запрошення свого давнього друга – професора Сорбонни Антуана Робера – прибуває до Парижа на міжнародну наукову конференцію, присвячену ювілею відомого французького вченого й популярного письменника Патріка Беккереля.
Навколо конференції та імені мсьє Беккереля починають відбуватися дивні й загадкові речі: то в газетах з’являються статті, що ставлять під сумнів його авторство, то за ритуалом, описаним у романі, починають гинути люди, які знали ювіляра. Професор Лисиця розпочинає разом з Робером і його двоюрідним братом – офіцером поліції – Фаб’єном розслідування цієї неординарної справи…Васильченко В. Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки : детективний роман з елементами містики / В. М. Васильченко. – Луцьк : ПВД «Твердиня­», 2012. – 336 с.