07 травня 2015

Поспішайте за новими книгами!

     Волонтери. Мобілізація добра : зб. / уклад. Ірена Карпа; гол. ред. С. С. Скляр. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 253 с.
       
          Це книга про звичайних людей поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ. Тих, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Мирні воїни світла.Деркачова О. Коли прокинешся / О. Деркачова. – Брустурів : Дискурсус, 2015. – 187 с.

Прокинувшись після кількарічної коми, в яку Марта потрапила внаслідок аварії, вона усвідомлює, що нікому не потрібна. Близькі люди навчилися жити без неї. Але чи були вони насправді близькими? Марті треба починати жити заново. Це можливо, якщо тебе оберігає кохання. Тепло долонь, ніжність слів, делікатність вчинків і справжність почуттів. А ще багато людяності. Проте залишається головне питання: а хто винен у тій аварії?
Джеймс Эл. На пятьдесят оттенков темнее / Эл Джеймс. – Москва : Эксмо, 2013. – 606 с.

«На пятьдесят оттенков темнее» - друга книга трилогії Ел Ждеймс «Пятьдесят оттенков серого», яка стала бестселером №1 у світі, підкоривши читачів відвертістю та чуттєвістю.Джеймс Эл. Пятьдесят оттенков свободы / Эл Джеймс. – Москва : Эксмо, 2013. – 638 с.

«Пятьдесят оттенков свободы» - третя книга трилогії Ел Ждеймс «Пятьдесят оттенков серого», яка стала світовим бестселером, підкоривши читачів відвертістю та чуттєвістю. Чим завершиться історія Анастейші та Крістіана? Чи вдасться їм зберегти своє кохання?
Кідрук М. Небратні / Макс Кідрук. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 300 с.

Щоб зрозуміти події, які нині розбурхують нашу країну, треба перш за все усвідомити їхні причини. Макс Кідрук провів власне публіцистичне дослідження щодо відносин двох держав – України і Росії, аналізуючи, чи насправді були такими безхмарними стосунки «братерських» країн, розвінчуючи сталі міфи та даючи прогнози щодо конфлікту між країнами.

Корній Д. Крила кольору хмар : роман / Дара Корній, Тала Владимирова. – Харків : Клуб Сімейного дозвілля, 2015. – 315 с.

День і ніч, світло і темрява, життя і смерть… Мабуть, світ взагалі існує завдяки тонкій рівновазі між двома боками – темним і світлим. Та в зламні моменти цей баланс може порушитися, і тоді доля світу завмирає на шальках терезів… Зеленоока львів’янка Ада – з роду сірих янголів, які існують на межі між добром і злом. Та настає час, коли потрібно  зробити вибір. Вона може урівноважити темні і світлі сили або схилити ваги на чийсь бік… Усе залежить від того, який колір крил вона обере. Мастєрова В. Суча дочка : роман / Валентина Мастєрова. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 238 с.

Який сором для дівчини – повернутися додому з байстрям! Але якщо… дитина не твоя? Селянки Олена та Люба вирушили до міста в пошуках кращої долі. Та якби Олена знала, що їй доведеться понести не свій хрест! Коли Люба народила хлопчика та, злякавшись осуду і труднощів, кинула його напризволяще, Олена не вагалася. Вона не може вчинити так, як його мати. Вона не залишить немовля. Навіть якщо за це потрібно буде сплатити страшну ціну…Михед О. Астра : психотрилер / О. Михед. – Львів : вид-во Анетти Антоненко, 2015. – 211 с.

«Астра» - це захоплива історія життя Віктора Варецького, розказана ним самим. Історія пошуку відповідей на запитання, які краще не ставити. Пошук правди, на шляху до якої губиш усіх, кого любив. І розумієш: усе вигадка, все ілюзія. Мандрівка дорогою, що веде в серце темряви, в основу світобудови. 


Роздобудько І. Ґудзик-2. Десять років по тому : роман / Ірен Роздобудько. – Київ : Нора-Друк, 2015. – 319 с.

Колись він втратив все: кохану людину, смак до життя, сенс працювати в країні, що поволі котиться в прірву… але життя не зупинилося. Улюблені герої знову зібралися разом: Денис, Ліка, Єлизавета Тенецька.
Десять років потому…Смит Т. Р. Малыш 44 / Том Роб Смит. – Харьков; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2014. – 478 с.

1933 рік, розпал голодомору. Брати Павло й Андрій ловлять кота, аби хоч чимось набити порожні шлунки. Старший із них додому не повернеться, а молодший… краще б він помер! Адже через роки 44 дитини, порушивши просте правило ніколи не розмовляти з незнайомцями, стануть жертвами його жорстокості!
Ольга Яковинець, бібліотекар ЦМБ