26 липня 2015

Вебінар у бібліотеці

23 липня 2015 року в читальному залі Нововолинської центральної міської бібліотеки відбувся вебінар "Децентралізація. Перші підсумки та завдання на найближчу перспективу" на базі Американського дому в Києві. Мета якого комунікація з широкою аудиторією громадян щодо суті та перспектив  децентралізаційної реформи, роз’яснення конкретних аспектів реформи, безпосереднє спілкування представників влади з громадянами.
Що таке децентралізація?  Чи потрібна Україні така реформа? Чим саме відрізняється запропонована децентралізація від федералізації? Хто контролюватиме органи місцевого самоврядування? Як реформа впливатиме на місцеві громади та забезпечення їх ресурсами? Ці та інші питання обговорювались з виконавчим директором Асоціації міст України Мирославом Пітциком та заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеславом Негодою під час зустрічі. 
Організаторами виступили Асоціація міст України, Рада з міжнародних наукових досліджень та обмінів  (IREX), програма «Бібліоміст».
В бібліотеці представлена викладка матеріалів з даної теми.