01 листопада 2017

Про ґречність у Нововолинській бібліотеці

У кожного народу існують свої правила й традиції. Вони позначаються на особистісній манері поведінки. Попри це законодавці норм етикету — англійці — запевняють: справжня ввічливість усюди однакова, а гарні манери породжують здоровий глузд і доброчинність. Дотримання норм етикету визначає загальна культура людини, її самоповага та міра ґречного ставлення до інших.
 Звичайно, важко перелічити всі форми етикету в усіх життєвих ситуаціях і не так просто ними оволодіти. Проте, скориставшись ними, ми зможемо правильно поводитися, зажити слави «гречної» людини.
На етикет-гру «Мистецтво ґречності» у відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки прийшли учні 5-А класу ЗОШ № 2 з вчителькою Матейчук Степанією Григорівною.
Від  бібліотекаря  відділу Антоніни Костилевої школярі  дізналися, що основи етикету зароджувалися і удосконалювалися ще в часи найдавніших світових цивілізацій. Діти приймали участь в ігрових конкурсах, розігрували сценки з життєвих ситуацій,  шукали вихід з проблемних ситуацій, вчились сміятись над собою. Дітвора ознайомилась з викладкою літератури «А якщо ви ввічливі».
Тож будьте ґречними, проте не забувайте, що такими треба бути повсякчас, а не тільки протягом певного часу.


Немає коментарів:

Дописати коментар