30 вересня 2018

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня

27 вересня 2018 року високопосадовці зібрали працівників бібліотечної галузі у Палаці культури міста Луцька, аби привітати з прийдешнім професійним днем. На урочистостях були присутні голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, очільниця управління культури, з питань релігії та національностей облдержадміністрації Ольга Чубара, заступник голови обласної ради Роман Карпюк, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт та представники галузі з усіх районів та міст області.
«Вітаю вас, шановні хранителі мудрості! Ми повинні разом із вами зберігати надбання наших пращурів, князів, які формували в давнину бібліотеки. Хочу, щоб ви були здоровими, мали хороші умови роботи – це повсякденне. Бажаю ще й мати високі почуття, задоволення від того, що ви робите святу, вічну і дуже необхідну справу. Хай Бог вас оберігає та дарує довгі роки життя!» - привітав краян керівник найвищої виконавчої гілки влади в області Олександр Ілліч.
Окрім теплих слів, відзначили найкращих представників професії. Серед них і директор Нововолинської централізованої бібліотечної системи Світлана Кухарук.

Немає коментарів:

Дописати коментар