27 вересня 2018

«Бібліоерудити»: урок-конкурс до Всеукраїнського дня бібліотек

Десятикласники ЗОШ № 4 імені Т. Г. Шевченка разом із учителем Тетяною Святославівною Юзефович завітали у Нововолинську центральну міську бібліотеку на бібліотечний урок у формі гри-конкурсу «Бібліоерудити», який відбувся у рамках Дня відкритих дверей напередодні Всеукраїнського дня бібліотек.
Розділившись на дві команди «Уважні читачі» та «Коломийки», учасники обрали капітанів та поринули у світ гри. Школярі мали змогу показати не тільки свою начитаність, уважність, а й уміння працювати в команді.


Десятикласники із задоволенням відповідали на запитання про історію книг та бібліотек, визначних письменників та довідково-бібліографічний апарат. Капітани команд змагалися  між собою, відповідаючи на запитання із «чорної скриньки». Свою креативність учасники гри виявили під час ІV туру, адже кожна із команд представила своє бачення майбутнього бібліотек. 
Коротким перепочинком для учасників гри стала розповідь бібліотекаря та ведучої конкурсу Ірини Губерук про сучасні книгозбірні України, а також учні переглянули відео про незвичайні бібліотеки світу, ознайомилися із книжковою інсталяцією «Я люблю бібліотеку».
Десятикласники, виконавши усі завдання конкурсу, не тільки отримали солодкі призи, але й задоволення від гри, корисну інформацію, гарний настрій і впевненість у тому, що бібліотеку відвідувати – весело, цікаво і захоплююче.

Немає коментарів:

Дописати коментар