13 лютого 2021

Нововолинські дошкільники дізнавалися про зимуючих птахів та виготовляли годівнички

Надворі зима. Холодно. Застигла земля. Зима не тільки холодна, а  й голодна. Особливо для наших пернатих друзів – пташок. Ось у ці скрутні часи їм на допомогу повинні прийти і дорослі, і діти. Якщо кожна школа, дитячий садочок поставить хоча б одну годівницю, то всі птахи будуть забезпечені кормом.
«З гостинцями до годівнички» – під такою назвою 11 лютого 2021 року пройшла хвилинка-цікавинка у закладі дошкільної освіти №1.

Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів центральної міської бібліотеки Оксана Калістратова розповіла про птахів, які зимують в Україні. Діти переглянули короткі відеоролики про пернатих та із задоволенням відгадували загадки.


Найбільш захопливим був процес виготовлення їстівних годівничок для птахів. Діти нанизували на нитку сало для синичок, виготовляли піали із цитрусових та насипали туди зерно, а ще зробили їстівні їжачки для пташок із яблук та соняшникового насіння.  Після цього діти вийшли на прогулянку та разом з вихователем та бібліотекарем розвісили зроблені годівнички на території дитячого садочкуДавайте турбуватися про птахів взимку
а влітку вони  віддячать нам гарним співом.

Немає коментарів:

Дописати коментар