26 квітня 2021

Бібліотекарі Нововолинської центральної міської бібліотеки розповіли учням ліцею №2 про Чорнобильську катастрофу

Чорнобиль… Це слово стало символом печалі й скорботи, символом трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року. Проходять роки після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Цими днями весь світ відзначає сумну дату Чорнобильської трагедії. В 35-ті роковини ми згадуємо трагічні події і говоримо, що подібне ніколи немає повторитися знову.

22 квітня 2021 року у 8-А класі ліцею  №2 відбулася година-реквієм «Впала з неба зоря, покотилась Чорнобильська зірка». Бібліотекарі Нововолинської центральної міської бібліотеки Оксана Калістратова та Антоніна Костилева розповіли учням про хронологію подій на ЧАЄС та про ліквідаторів аварії. Учні читали  вірші про Чорнобильську трагедію та переглянули відеоматеріал про події того часу. На захід були запрошені ліквідатори-чорнобильці Михайло Стахович Тичинський та Анатолій Пилипович Хмилюк, котрі розповіли учням про жахливі факти трагедії Чорнобиля. В знак подяки гостям були вручені квіти.

Присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя, захищаючи планету від страшного атомного лиха. Також бібліотекарі ознайомили учнів з викладкою літератури «З відстані болю до пломінця чорнобильської свічі» 

Пам’ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

Висловлюємо  подяку учасникам-ліквідаторам, дирекції ліцею №2 та класному керівнику Матейчук Степанії Григорівні за участь в організації проведення заходу. Немає коментарів:

Дописати коментар