23 квітня 2021

Творче подружжя Олена і Тимур Литовченки нагороджені патріотичною медаллю Івана Мазепи!!!

Міжнародна патріотична медаль Івана Мазепи заснована в 2016 році Міжнародною літературно-мистецькою Академією України для відзначення письменників, митців, науковців, перекладачів, журналістів, громадських діячів, меценатів з України та зарубіжжя за визначну патріотичну діяльність, спрямовану на підтримку незалежності нашої держави, активну пропаганду української культури, літератури, мистецтва, книговидання, видатних діячів України у світі.

Згідно рішення № 20 за 2021 рік подружжя письменників – Олену і Тимура Литовченків нагородили медаллю Івана Мазепи за створення художньої історичної епопеї «101 рік України» в 10-ти книгах.Книги є унікальними: структурно це 101 повість, в яких рік за роком простежуються долі різних персонажів (і цілих сімейств) – від керманичів і видатних митців до пересічних людей. І всі ці долі, міцно переплетені між собою, формують долю рідної України, котра постійно бореться та нестримно йде з рабського поневолення до Незалежності.

Щиро вітаємо  нагороджених. Бажаємо творчих успіхів,  підкорення нових літературних вершин.

 А наших читачів ми чекаємо у Нововолинській центральній міській бібліотеці на Дружби, 17, де ви зможете ознайомитися з двома (поки що) книгами із історичної епопеї.

Приємного читання!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар