25 січня 2022

Дегустація літературних новинок

25 січня 2022 року бібліотекарка Нововолинської центральної міської бібліотеки Залужна Віта  в рамках дня інформації допомагала учням 10-го класу Нововолинського ліцею № 2 дегустувати аромати нової книги.

Кожен з нас хоч раз брав в руки недавно надруковану книгу і відчував  запах свіжої друкарської фарби. Комусь дуже приємний, а комусь і не зовсім. Головний герой твору Патріка Зюскінда «Парфумер» точно б не розгадав цю хитромудру композицію запахів.

Знайти книгу, погортати її сторінки, оп’яніти від цього характерного аромату - що може бути краще?

Учні з інтересом визначали запах коміксів Марка Вейда Арчі» та книг продавця страхів Стівена Кінга, знайомились з духом «звіриного фентезі» серії «Зграя» Еріни Гантер. Солодким трунком з гірким присмаком розчарувань оповили нас історії про кохання, дружбу, зраду: «Крута компанія» Наді Білої, збірка оповідань «Назустріч собі» Софії  Бензи, повість «Помаранчева дівчинка» Гордера Юстейна, «Ти все зміниш учора»  Валеріії Савотіної, книга Кетті Кей «Код Упевненості для дівчат».

Як би банально не звучало, але книга - це велика глибина, з якої можна черпати щось нове і пізнавати щось корисне. Адже в книзі є навіть запах...

То ж бажаю вам відчути неповторний аромат нового для вас твору, насолоджуватися читанням, надихатися історіями та бути щасливими.


«Свіженька» партія цікавенних книг чекає вас 

у бібліотеці на Дружби, 17!