10 травня 2023

День пам’яті та примирення

 8 травня 2023 року Україна разом з Європою та США відзначає День пам'яті та примирення. Українці вшановують тих, хто у Другій  світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також всіх жертв тієї війни.

У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова датаДень Перемоги над Росією. А сьогодні згадуємо про закінчення Другої світової війни.

У 7-Б класі ліцею №2 пройшла пізнавальна година «День пам’яті та примирення». Бібліотекарка відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки Антоніна Костилева ознайомила школярів з історією виникнення цього дня.


Захід відбувся в рамках реалізації проєкту MemoryCraft за підтримки ALIGHT (посилання на фейсбук сторінку https://www.facebook.com/WeAreAlight).

    Дякуємо ГО «Валентність. Переосмислення» за надані матеріали для проведення заходу (посилання на фейсбук сторінку https://www.facebook.com/valency.rethink)

                                                              Бібліотекарка Антоніна Костилева

Немає коментарів:

Дописати коментар