КОМП'ЮТЕР ДЛЯ ЧАЙНИКІВ

   До Вашої уваги література, яка надійшла до бібліотеки в рамках програми Фундації Білла та Мелінди Гейтс, 
Ради Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX).


Вонг У. Microsoft Office 2010 чайников / У. Вонг. – Пер. с англ. - М. : ООО «И.Д. Вильямс», 2014. – 368 с. : ил.

Пора переїжджати в новий офіс! Це зовсім не страшно, адже тепер у вас є зручне керівництво, в якому детально описується робота з усіма додатками пакета Microsoft Office 2010. Прочитавши цю книгу, ви навчитеся настроювати стрічку Office, створювати документи в Word, виконувати найскладніші обчислення в Excel, створювати барвисті презентації в PowerPoint, планувати ділові зустрічі за допомогою Outlook і проектувати професійні бази даних в Access.


Джон Левин, Маргарет Левин-Янг. Интернет для чайников, 12-е изд. : Пер. с англ. - М. : ООО "И. Д. Вильямс", 2012. - 352 с. : ил.
Видання призначено для тих користувачів, які вже отримали елементарні навики роботи на комп’ютері і тепер хотіли б засвоїти нову для себе сферу діяльності – Інтернет.

Кроудер Д. Создание веб-сайта для чайников : Пер. с англ. / Д. Кроудер. – 4-е изд. – М. : OOO «И.Д. Вильямс», 2014. – 272 с. : ил.
Хочете розробити новий веб-сайт або покращити існуючий? В цій книзі описана схема створення ефективних сайтів «з нуля». Автор розкаже про те, як розробити привабливий дизайн, створити веб-сторінки та ін.
Ратбон Э. Модернизация и ремонт ПК для чайников : Пер. с англ. / Э. Ратбон. – 7-е изд. – М. : OOO «И.Д. Вильямс», 2014. – 368 с. : ил.
Хочете, щоб ваш комп'ютер робив більше, а ламався рідше, але не знаєте, з чого почати? Розслабтеся! Це повністю оновлене видання відомої книги з сучасного програмного й апаратного забезпечення - починаючи з відеокарт і Windows XP і закінчуючи стандартом FireWire і брандмауерами, - і крок за кроком розповість про те, як перетворити звичайний сіренький комп'ютер у безвідмовну суперпотужну мультимедіа-машину. Книга призначена для початківців користувачів.


Сырых Ю. Современный веб - дизайн. Эпоха Веб 3.0 : 2-е изд. / Ю. Сырых. - М : ООО "И.Д. Вильямс", 2013. - 368 с. : ил.
Ця книга адресована веб-дизайнерам початківцям. У ній описуються основні правила та тонкощі дизайнерської роботи на всіх етапах розробки сайту: від постановки завдання, відбору матеріалу і розробки макету до тестування готового сайту і публікації його в мережі.
Харвей Г. Windows 7 для чайников : краткий справочник / Г. Харвей ; пер. с англ. - М : ООО "И.Д. Вильямс", 2012. - 256 с. : ил.
Операційна система Windows 7 володіє багатьма новими функціями. В цьому посібнику є відповіді на всі питання, які цікавлять користувачів-початківців. Не знаєте, як створити ярлик? Як подивитися статус свого облікового запису? Як прослухати Інтернет - радіостанцію? Навіщо потрібна домашня група? Відповіді на ці та багато інших питань ви без зусиль знайдете саме тут.