МАКС КІДРУК – ПИСЬМЕННИК-МАНДРІВНИК

Молодий, повний снаги і сили юнак – письменник (інженер-енергетик за фахом), якому є про що сказати читачеві. Написав 12 книг (8 художніх, 4 - на технічну тематику). Любить багато мандрувати. Якось зізнався, що не любить холод, сніг, багато одягу і взагалі зиму; що завжди на цей період намагається податися кудись у тепліші широти. Загалом побував у 31 країні, серед яких Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші. У 2009 році стає лауреатом конкурсу «Коронація слова».  У 2010 році отримав ще одну нагороду - ІІ премію конкурсу «Книга року від журналу «Корреспондент».
Пригоди і подорожі, щедро розбавлені дотепним гумором — це те, чого так не вистачало сучасній українській літературі. Макс Кідрук вирішив реанімувати жанр справжньої пригодницької літератури й написав цикл веселих історій про двох молодих українців - «Навіжені». Книги писались переважно у роз'їздах за кордоном, "Навіжені в Мексиці" протягом 2009-2010, "Навіжені в Перу" - у 2010.


Кідрук М. Навіжені в Мексиці / Макс Кідрук. — Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2010. – 290 с.
            «Навіжені в Мексиці» – це розповідь про двох «навіжених», друзів Макса і Тьоміка, які намагаються нашвидкоруч сколотити собі багатство, гасаючи світом й займаючись бізнесом по-українськи.
Трьох речей боявся Тьомик: літаків, стоматолога й одруження, — а Макс і поготів безстрашний. Та хлопці й гадки не мали, що чекає на них у Мексиці.
Буде гаряче: вони втікатимуть від розлюченого мафіозі, ловитимуть єдиного у світі мексиканського слона, утихомирюватимуть шаленого кота Мацератора, навіть заволодіють прикордонним катером у Гватемалі. Схоже, що ці невтомні шукачі пригод народилися в сорочці, але попереду в них таке...
Чудовий гумор і напружений сюжет не дадуть вам нудьгувати! Автор  роману Макс Кідрук радить прочитати його усім романтичним відчайдухам, хто віддає перевагу навіженим пригодам перед глевким комфортом та домашнім спокоєм, для кого шерхіт вітру, заміняє найсолодшу музику, а сама дорога і є життям. Всі історії написані майже на реальних подіях.


      Кідрук М. Навіжені в Перу : Хуліганські оповідання / Макс Кідрук. —  Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2011. — 300 с.
Бережіться, перуанські слони та всіляка звірино! Невтомні шукачі пригод Макс і Тьомик уже сіли в літак! Хлопці так відсвяткують Новий рік на березі Тітікаки, що з національних героїв Перу враз перетворяться на персон non grata. А що на них чекає в Києві!.. Зрештою, довго розповідати. Прочитаєте самі....
Кідрук М. Бот / Макс Кідрук. – Х. :  Клуб Сімейного Дозвілля, 2012. – 476 с.
  Це перший український технотрилер. У гостросюжетному романі поєднано сучасні технології, психологія та «екшн». Події роману є вигаданими, але все інше, місця, природні об'єкти, техніка, зброя, фізіологічні особливості живих організмів є реальними.
Головний герой книги – звичайний українець, молодий київський програміст, що працює над розробкою ігрових ботів. Спокусившись на великі гроші, хлопець відправляється у віддалену лабораторію, де стає одним з членів міжнародної наукової групи. Але, замість обіцяних тисяч доларів, він отримує смертельні пригоди. Боти, яких йому треба зупинити, це нанороботи, що вирвалися з-під контролю. Їм до вподоби смак людської плоті…Кідрук М. Твердиня / Макс Кідрук. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2013. — 576 с. : іл.
Жанрово "Твердиня" є сумішшю кількох близьких жанрів: технотрилера, психотрилера і пригодницького роману. У романі йдеться про п'ятьох студентів, що навчаються у Королівському технологічному інституті в м.Стокгольм. Серед них - росіянин Сьома Твардовський, українець Левко Бартош, чех Ян Фідлер, американець Грем Келлі і японка Сатомі Хігенорі. Щоб відсвяткувати закінчення навчання, друзі вирішують організувати Велику Мандрівку. Якогось дня в одному з барів Стокгольма  дивакуватий шведський художник Гуннар Іверс, підсідає до хлопців і розповідає їм історію про загублене місто інків Паїтіті, що нібито знаходиться у сельві на сході Перу. Згідно з легендою, саме в ньому старовинні племена заховали найбільші запаси золота. Гуннар дає хлопцям карту і вони вирішують відправитись у перуанські джунглі й спробувати розгадати інкську легенду. Наступного ранку Гуннара Іверса жорстоко вбивають у його майстерні на Остермальмі, але хлопці цього не знають, продовжуючи планувати мандрівку. Через кілька місяців вони вирушають в Перу, і далі починається справжній треш... 


          Кідрук М. На Зеландію! / Макс Кідрук. — Х. :  Клуб сімейного дозвілля, 2014. – 256 с.
Просив у Бога пригод – ось, маєш їх повну торбу! Десь серед пісків Сахари Макс вичитав у Інтернеті про таку кричущу ганьбу, що його серце стиснулося від болю за Україну й він просто не зміг залишитись осторонь. І нова подорож почалася! Невгамовний мандрівник пробився через революційні заколоти в Єгипті, щаслива доля вберегла його від неприємностей із корумпованими сирійськими митниками, і врешті дорога щасливо привела Макса до Нової Зеландії, де він має «передати вітання» її жителям і сповна віддячити за безсоромний конкурс «Виграй українську дружину», у якому українські красуні стали секс-іграшками для іноземного туриста.
У книжці розповідається про його пригоди в революційному Каїрі, де над головою свистять гумові кулі й розсікають повітря F-16, про зустріч з корумпованими чиновниками в Дамаску, яка, на щастя, закінчилася добре, і про подорож до Нової Зеландії, де тепер точно знають, що Україна — це держава, яку варто шанувати.