ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКЕ - НЕ ПОЖАЛКУЄШ!

Шановні мешканці міста! У центральну міську бібліотеку нашого міста постійно надходять нові книги популярних українських авторів.

Басараба В. Страшний суд : роман / Василь Басараба. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 368с.
Виходець з Рівненщини Василь Басараба літературний шлях розпочинав з поезії. Нині ж за свої прозові твори вже був нагороджений дипломом конкурсу "Коронація слова". За рік часу роман "Страшний суд" став доволі популярний. Адже в ньому через історичне минуле можна прослідкувати сьогодення нашої держави. Описані в романі події війни та Голодомору автор не зміг назвати інакше, як страшний суд, що і стало однойменною назвою книги. На його думку, молоде покоління сьогодні має навчитись не лише цінувати, але й з усіх сил берегти мир в нашій державі.  За словами автора, хоча він і відтворює історичні події, проте, його книга про життя звичайних людей в умовах ідеологічної боротьби. Дівчина безтямно закохана у свого нареченого. Рідні збираються, аби благословити молодих на шлюб, але давні родинні таємниці можуть зруйнувати щастя. Несподівано з`ясовується, що дід дівчини заробив ордени не на фронті, а у каральному загоні НКВС. І серед його жертв були рідні нареченого улюбленої онуки...


Белімова Т. Київ. ua : роман / Т. Белімова. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 256с.
«Усі щасливі сім’ї схожі одна на одну, кожна нещаслива сім’я нещаслива по-своєму». Відомий початок класичного твору Льва Толстого міг би послужити епіграфом для роману Тетяни Белімової «Київ-крапка-ua». Здається, про фатальний розлад між чоловіком і дружиною вже списано тонни паперу. Що нового можна сказати про жіночу недолю на початку третього тисячоліття? Цей твір є гігантським знаком питання, – настільки часто авторка вживає цей розділовий знак. Чому близькі люди не можуть дійти згоди? Чому люди обирають не тих, хто може дати їм щастя? Чи існують у світі ідеальні шлюби? І зрештою – куди зникає Любов, яка єднала закохану пару?
Роман Тетяни Белімової – нелегка й сумна розмова на два голоси, Чоловіка і Дружини. Перед нами не родина, а руїна того, що колись було спільним Всесвітом, а тепер стало «кублом безконечних сварок». Ситуація, до якої потрапила Альона Сухоярська, головна героїня, буде до болю знайома багатьом читачкам. Десятирічний шлюб із вродливим, багатим і успішним підприємцем став пасткою для інтелігентної і вразливої жінки. Змучена безупинними приниженнями, Льона зважується на протест і, забравши двох дітей, робить одчайдушний крок у невідомість. Що принесе їй довгоочікувана свобода?


Галетка О. Гроші, Куба і література : роман / О. Галетка. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 288с. : іл.
Молодий письменник продає авторські права на свою книжку — і зненацька опиняється в чужій небезпечній грі, де на кону — великі гроші й людські життя. Чи вийде в героя гідно зіграти цю партію? Цілком можливо, навіть за своїми правилами…
Гальянова Т. Ходіння туди і назад / Тіна Гальянова. — Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 288с. : іл.
Тіна Гальянова – молода вінницька поетеса й письменниця.  Лауреат літературно-мистецької премії «Кришталева вишня», премії імені Олеся Гончара і «Коронації слова». Містично-фантастичний роман письменниці «Ходіння Туди й Назад» потрапив до десятки фіналістів у номінації «Романи».
Дзеркало – це тонкий таємничий рубіж, завіса між двома світами: повсякденно-буденним, у якому існуємо всі ми, і містичним Нічгородом, потойбічною Країною, де народжується натхнення. Який зв’язок між цими двома світами? Може, той самий, що існує між митцем та його творінням? Роман Тіни Гальянової дає відповідь на ці запитання. Головна героїня – Лія опиняється в комі і сама стає тим «донором», який дає натхнення своєму «реципієнтові». А потім вона виходить з коми і до неї приходить натхнення. Але ж яка ціна цих подорожей між світами?


Корній Д. Зозулята зими / Дара Корній, Тала Владмирова.– Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 368 с.
«Зозулята зими» – це шоста книга Дари Корній і разом з тим перша, котра написана у співавторстві з молодою й талановитою запорізькою письменницею Талою Владмировою.
В новій книзі йдеться про несподівані смерті багатих людей, при яких містичним чином завжди присутні діти.  Письменниця хотіла розкрити питання не достатньої уваги до дітей їх батьків. Адже, зазвичай, саме батьківське виховання закладає в дитині найважливіші принципи та моральні норми, які супроводжують її усе життя.
Напередодні Нового року українським провінційним містечком прокочується хвиля загадкових смертей. Гинуть “сильні світу цього” й ті, хто їм вірно служить, справно виконуючи аморальні накази. І щоразу неподалік, начебто зовсім випадково, опиняються маленькі діти... Згодом з'ясується, що вони... давно мертві! У цій історії безліч загадок і дивних персонажів. Потерчата, упирі, відьми, ворожбити, чорнокнижники... Та страшнішою є людина, яка вигадала й написала сценарій убивства і тепер майстерно смикає маріонеток за мотузочки.


Лис В. Соло для Соломії : роман / В. Лис. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 368с.
Письменник Володимир Лис в своєму романі спробував  показати психологію жінки та найкращий жіночий образ у своїх творах.
«Соло для Соломії» - історія однієї поліської жінки, від народження до глибокої старості. Автор майстерно зміг показати всі перипетії того часу очима Соломії. В цьому романі зображується те, як проста жінка  долає випробування, які посилає їй нелегка доля, як часом протистоїть, а часом і пристосовується до того складного життя, як звичайна дівчина  з села сприймає воєнні  події, примусову колективізацію. Це історія щирого кохання, нездійсненних мрій, боротьби за себе, історія доброти, ніжності і віри у диво.


Пулу П. Краса, що не рятує : роман / Павліна Пулу. – Х. : Клуб Сімейного Дрзвілля, 2013. – 256 с.
Павліна Пулу — письменниця, журналістка, дизайнер. В 2013 році автор стал дипломантом міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» за роман «Краса, що не рятує».
Героїня роману Надька-Верона — жінка надзвичайної вроди. І своєю красою вона все життя майстерно користувалася, граючи чоловіками та зіштовхуючи їх, наче півнів у півнячих боях. Але чи гарантує ця врода щастя, якщо.


Сняданко Н. Фрау Мюллер не налаштована платити більше : роман /Н. Сняданко. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 304 с.
Це історія двох подруг дитинства, що вирушили до Берліну у пошуках кращої долі. Сподівання та розчарування нового життя, родинні взаємини та побутові стосунки, драйв, пригоди, нероздільне кохання та пошуки щастя — Соломія та Христина пройшли через це. Негаразди і радощі поділені на двох наблизили їх одне до одного і згодом відносини двох жінок переросли у почуття, яким вони так і не наважились знайти визначення. Почуття, набагато складніші за звичайну дружбу, та однак такі, що доповнюють її та роблять особливою. І мабуть ця історія мала б свій хепі-енд, якби не одне коротке повідомлення кримінальної хроніки у ранковій газеті…
Любовний трикутник, драйвовий Берлін, прості людські переживання, пошуки кращого життя і пошуки себе — усе це в новому романі Наталки Сняданко.


Фіалко Н. Гніздо для зозулі :  Оповідання. Повісті / Н. Фіалко. – Тернопіль : Богдан, 2013. – 304 с.
У новій збірці тернопільська письменниця Ніна Фіалко знайомить читачів зі своїми оповіданнями соціальної тематики і двома повістями, в яких порушує актуальні питання сьогодення.
Героїня повісті «Розбагатіємо?», як і багато інших сучасних жінок, прагне залишитися в бізнесі, котрий започаткувала ще на початку переходу країни до нових ринкових відносин. Чи вдасться їй побороти всі труднощі та підступи на шляху до досягнення заповітної мрії? Читайте і ви не пошкодуєте за витраченим часом. У повісті «Сльози Роксоляни» описані митарства сучасних студентів, яким не вистачає коштів, щоб закінчити навчання у приватному інституті. Запропоноване читається легко, затягує напруженими сюжетами і залишає враження для роздумів.


Шевченко Н. Подвійні міражі : роман / Наталка Шевченко. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 272 с.
Цей роман про те , що доля може  подарувати  людині другий шанс, про розплату за скоєні страшні злочини і спокуту за  вчинені темні гріхи, про те, що хвилює кожного і приховане на споді його діші та серця. Роман, від якого неможливо відірватися, а відчуття причетності до подій таке реальне, що якоїсь миті опиняєшся в епіценті  яскравого та моторошного дійства, а ще за мить разом із героями книги цілком поринаєш у світ людських пристрастей, провин і гріхів.
Коли тобі випадає можливість змінити своє життяце везіння чи прокляття? Семеро пасажирів одного автобусу занурені кожен у власні невеселі думки. Вони й гадки не мають, що опинились разом невипадково. Відтепер доля незнайомців — перетворитися на шахові фігури у якійсь незбагненній і моторошній грі. І вони мають зробити вибір, від якого залежатиме їхнє майбутнє...