15 жовтня 2015

Круглий стіл у бібліотеці

«Українській молоді – європейські цінності». Саме так називався круглий стіл, що відбувся 15 жовтня у Нововолинській центральній міській бібліотеці за участю керівника проектів та програм управління економічної політики та інвестицій Нововолинської міської ради  Богдана Миронюка та старшокласників НВК «Нововолинської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №1-колегіуму» (в рамках Європейського тижня місцевої демократії).
Учасники круглого столу переглянули відеоролик  «Бути європейцем»,  який презентував такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність. 
 Богдан Петрович розповів присутнім про виграний грантовий проект SuDEP «Перший крок для переходу на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ», написаний управлінням економічної політики та інвестицій, на суму понад мільйон євро, який у майбутньому зміцнить енергетичну незалежність та розвиток міста,  «Енергозберігаючу та комфортну школу як центр енергоефективності громади», Тижні Сталої Енергії у Нововолинську.
   Бібліотекар Оксана Микитюк представила присутнім книги з викладки «Україна та ЄС: перспективи співробітництва». 

Немає коментарів:

Дописати коментар