15 жовтня 2015

З казками Братів Грімм зустрілися діти у Нововолинській бібліотеці

Народні казки віддавна цікавили письменників і вчених багатьох країн. Декотрі письменники брали теми та образи народних казок і на їхній основі писали свої власні, а інші записували й видавали народні казки такими, якими почули їх від оповідачів. Саме так зробили понад сто вісімдесят років тому й німецькі вчені Грімм: Якоб та Вільгельм. Брати зібрали й видали у двох великих книжках німецькі народні казки, вважаючи, що вони мають таку ж вартість і будуть такі ж цікаві читачам, як і писані художні твори.
Думка Братів Грімм виявилась слушною. Казки, які вони зібрали, здобули величезну славу, їх читають тепер майже всіма мовами світу. Не раз виходили вони й українською мовою.
На відеоперегляді «З героями Братів Грімм у цікаву подорож» у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки побували учні 5-х класів СЗШ №9 (вчителі А.В. Гольчук, О.В. Луцюк). Школярі переглянули відеоролик «Про Братів Грімм», а бібліотекар відділу Антоніна Костилева ознайомила з цікавими фактами з їх життя, провела слайд-вікторину «Як я знаю казки Братів Грімм» та познайомила з книгами казкарів.

Немає коментарів:

Дописати коментар