11 жовтня 2016

День предметника у бібліотеці

     11 жовтня у центральній міській бібліотеці відбувся День предметника «Творча професія продовжує життя», у рамках якого представлено викладку літератури «Художник – творець емоцій», проведено мистецьку панораму «Майстри пензля» та бібліографічну консультацію «Використання інтернет-ресурсів в роботі вчителів-предметників».
    Для вчителів-предметників та учнів загальноосвітніх шкіл міста було проведено мистецьку панораму «Майстри пензля». Ведуча заходу Ірина Кухарук познайомила присутніх з художниками, чиї ювілеї відзначаються цьогоріч. Серед них: Леопольд Левицький (1906-1973) – український  графік і живописець, заслужений діяч мистецтв; Пабло Пікассо (1881-1973) – іспанський і французький художник; Михайло Врубель (1856-1910) – український і московський художник-символіст; Володимир Маковський (1846-1920) – російський живописець, дійсний член Петербурзької академії мистецтв; П’єр-Огюст Ренуар (1841-1919) – французький художник, графік і скульптор.
   Тільки завдяки мистецтву ми можемо передати, як і в пісні, свої найкращі почуття, залишивши особистий, неповторний відбиток в його історії. І потрібно вшановувати пам'ять про людей, які мали безмежний талант та безсмертну душу.

                       

Немає коментарів:

Дописати коментар