06 жовтня 2016

ЄВРОПА ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА

5 жовтня в читальному залі Нововолинської центральної міської бібліотеки відбулося урочисте відкриття вернісажу «Мандруємо Європою». Мальовничі фотознімки для огляду представила автор Галина Федорівна Ковалюк, відома в Нововолинську журналістка, колишня завідувач відділу міського життя й соціальних питань газети «Наше місто». Вона з чоловіком Володимиром Степановичем побувала в багатьох країнах, сфотографувала казкові місця Австрії, Німеччини, Італії, Угорщини… На світлинах – величний замок Меттерніх  в Австрії, фіорд, котрий розділяє Швецію та Норвегію, шматок Берлінської стіни, принцеса Анна біля Вестмінстерського абатства, озеро Ебензее, неповторний вид на сміттєву фабрику, розміщену в центрі Відня. Галина Ковалюк поділилася спогадами про незабутні подорожі й цікаві місця, які залишили приємний спогад. Присутні подякували нововолинянці за змістовну розповідь.
Поруч із вернісажем – детальна інформація про Європейський Союз, а також оформлений інформаційний куточок  «Європейський вибір України».
Марія КОРНИЛЮК
P.S. Шановні читачі! Запрошуємо Вас  ознайомитися з вернісажем і теж брати активну участь у представленні своїх творчих робіт.


Немає коментарів:

Дописати коментар