02 липня 2017

Вітаємо Валерія Гнатюка з "Кароокою карою"!

У перший день весни 2017 року у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги волинського барда, демобілізованого учасника АТО Юрія Щербика «На лінії невидимих фронтів». Її учасником був літературний консультант Валерій Гнатюк. А через 3,5 місяці уже Юрій Щербик приїхав до нашого міста підтримати колегу по перу під час презентації книги «Кароока кара».
З «вибухово-потужною пристрастю і пелюстковою ніжністю» звучали поезії в авторському виконанні, у яких розкривається широкий діапазон душевних переживань ліричного героя. У книзі є сонети, акровірші, верлібри та інші класичні жанри. Це сьома збірка поезій Валерія Йосиповича. Розповів він і про попередні книги Гната Голки (псевдонім автора): «Набат» (2004, 2006), «Межа» (2005), «Згвалтована мрія» (2008), «Хняцівки та віршоплюйки» (2012), «Байки» (2015), «Хроніки шостої палати» (2015).
Розповів пан Валерій і про своє хобі - колекцію моделей бойових літальних апаратів, про музичні вподобання та багато іншого.

Дякуємо за чудове спілкування та будемо раді наступним зустрічам з «мандрівним лицарем Світла» (саме так назвав Валерія Гнатюка поет, письменник, публіцист Миколай Шостак) та членами літературної студії «Без меж», яку він очолює!

Немає коментарів:

Дописати коментар