20 грудня 2017

Нововолинські 6-класники ЗОШ №2 "приборкали Книжкозавра"

18 грудня учні 6-Б класу з класним керівником Світланою Неминущою (ЗОШ №2) у Нововолинській центральній міській бібліотеці «приборкали Книжкозавра». Надзвичайно цікаво та весело пройшов ігровий практикум. 
Діти з захопленням читали «Скоромовку на одній нозі».  Знаходили українські слова відповідно до суржиків у вправі «Антисуржик».

 

Свою фантазію шестикласники проявили у завданні «Відкрий свою зірку». Так, на небесному небосхилі «з’явилася» «Ореон», «Міланівка», «YouTube» (жителі Марсіани та Толіки), «Юля2006», «Шоколадна зірка» (жителі шоколадні орки, величезні морозива, чупа-чупси; погода: коли дощ, то падають діаманти, а коли сонце - падає морозиво), «Ласунка», «Дитячий шлях», «Меменое» (живе народ меноманів) , «Евелінівка2005».

А іще створювали смішні та страшні оголошення «Продай жирафу».


 
 
 

Учням надзвичайно сподобалися завдання. Вони мали бажання і далі продовжувати приборкувати розумного, начитаного та веселого «Книжкозавра». Модератор практикуму бібліограф Оксана Жабровець на прохання дітей пообіцяла обов’язково запросити їх на зустріч з «Книжкозавром» у наступному році.

Немає коментарів:

Дописати коментар