08 грудня 2017

«Книжкозавр» уже у Нововолинську!

З 07 по 18 грудня у Нововолинській центральній міській бібліотеці проходитиме літературно-ігровий практикум, що проводиться в рамках акції «100.000 нових книжок дітям». Це спільний проект Фундації Дарини Жолдак, Нової Пошти та видавництва «Книголав».
Першими до бібліотеки завітали учні 7-Б класу ЗОШ №2 з класним керівником Аллою Борисівною Кобець на заняття літературно-ігрового практикуму «Як приборкати Книжкозавра» (усього занять буде 6).

Зазвичай дітей цієї вікової категорії важко чимось зацікавити та довго утримувати їх увагу. Але, завдяки оригінальній, нестандартній, креативній ідеї практикуму вдалося привернути увагу школярів, викликати емоційну реакцію, бажання знову і знову «приборкувати Книжкозавра», який став для них справжнім другом і порадником.Всі як один діти активно виконували завдання: читали скоромовки на одній нозі, вирішували приклади без чисел, вставляли пропущені слова у віршах, розгадували кросворди. А ще відчули себе у ролі поета, склавши вірш із запропоновани слів.

Цікаво та пізнавально пройшов час у бібліотеці. Сміливо можемо сказати, що учням 7-Б класу «приборкати Книжкозавра» вдалося.
Модератор заходу бібліотекар Ірина Левицька
Чекаємо наступних сміливців!

Немає коментарів:

Дописати коментар