27 травня 2019

У нововолинській бібліотеці читали «живу» книгу Катерини Бабкіної

У неділю 26 травня в рамках проекту «Бібліотека вихідного дня: Читаємо. Пізнаємо. Відпочиваємо» у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської міської бібліотеки на Дружби 17 діти читали «живу» книгу Катерини Бабкіної «Лілі, яка потоваришувала з вірусами та здійснила їхню найбільшу мрію». 
 Бібліотекар відділу Антоніна Костилева познайомила дітей з книгою, з якої вони дізналися, хто така Лілі, які в неї друзі, що таке вакцинація і навіщо потрібні щеплення. Коли встановили програму у телефоні, то побачили зображення, де Лілі «ходить» по сторінках, збирає віруси, які щосекунди потрапляють в наш організм: через брудні руки, їжу, воду, іграшки, з повітря та від інших людей. Дітвора з задоволенням читала-дивилась книгу, і дізнавалась, як можна запобігти тому, щоб мікроби не нашкодили.
 Книга Катерини Бабкіної «Лілі, яка потоваришувала з вірусами та здійснила їхню найбільшу мрію» вийшла у видавництві #книголав у рамках програми з охорони здоров’я Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Її видали до Європейського тижня імунізації. Видання доступне для читання онлайн. Книгу створено за фінансової підтримки USAID. Казку у доповненій реальності для смартфонів та планшетів реалізували Kifreez, є безкоштовний мобільний додаток Lili UNICEF з App Store або Google Play.
Цікаво? Мерщій до бібліотеки!

Немає коментарів:

Дописати коментар