21 травня 2019

Нововолинським студентам розповіли у бібліотеці про Wellness

         Здоров’я – найбільший дар природи. Людина отримала досконалий організм прекрасної форми та з універсальною стійкістю до труднощів життя. Але, на жаль, в сучасних умовах життєвий ритм незмінно пришвидшується, шкідливе харчування, мала фізична активність, хронічні стреси та втома спричиняють величезний негативний вплив на наше самопочуття. І якщо вам не байдуже власне здоров'я, якщо ви не хочете ставати постійним клієнтом лікарів, якщо не зацікавлені в тому, щоб до 50-ти років перетворитися на руїну, то саме час починати піклуватися про себе з усією ретельністю і знайомитися з практикою велнес.
21 травня у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся велнес-подіум «Краса і здоров’я як по нотах» за участю тренера Студії Сильного Руху «Кузня тіла» Сергія Смолярука та психолога Олени Качорок.Бібліотекар Ірина Чмух розповіла студентам електромеханічного коледжу (викладач Людмила Олексюк) про методику ВЕЛНЕС – філософію благополуччя людини в усіх сферах її буття: духовної, соціальної і фізичної.
Сергій Смолярук розповів, з чого варто починати фізичну підготовку, як правильно мотивувати себе, щоб дійти до визначеної цілі; відповів на запитання.
Олена Іванівна розповіла про стрес, як з ним боротись, і що потрібно робити, щоб залишатися в гармонії з собою та світом навколо.

Учасники заходу познайомилися з літературою по темі, отримали надзвичайно цінні поради для підтримки здорового способу життя, гармонії душі і тіла, а також багато позитивних емоцій. 


Немає коментарів:

Дописати коментар