21 серпня 2019

Під час канікул нововолинські діти мандрують «З казкою навколо світу»

Немов різнокольорові камінці калейдоскопу, казки народів світу сплітаються в хитромудрі візерунки з дивних перетворень, любовних страждань і небезпечних пригод. Ці прості і захоплюючі розповіді подібні, але водночас кожна з них унікальна. Наповнені колоритом свого народу, вони набувають самобутньої неповторності.
У рамках проекту «Веселкове бібліоліто» у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся салон літніх читань «З казкою навколо світу», завдяки якому юні користувачі мали змогу прослухати казки з різних країн.
Розпочала мандрівку у фантастичний світ бібліотекар Інна Кронберг 6 серпня з французької казки «Чарівна скрипка» (є українська народна казка з такою ж назвою, записана Михайлом Івасюком на Буковині, але вона має інший зміст).

13 серпня діти прослухали від бібліотекаря Ганни Кондратюк казку братів Грімм «Шість лебедів», проаналізували її, охарактеризували персонажів та спробували перенести події у сучасність.
20 серпня відбулась мандрівка до  чарівного світу Німеччини у «Казку про Щастя і Розум», з якої винесли мудрість про те, що лише те щастя міцне, яке  іде разом з розумом.
Пронизані тонкою іронією та вірою в добро казки допомагають дітям повірити у дива, вражають хитрим сплетінням сюжету, вчать розрізняти добро та зло.
КАНІКУЛИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ:
запрошуємо до бібліотеки 27 серпня на казку «Джерело край світу».

Немає коментарів:

Дописати коментар