28 серпня 2019

Будьмо гордими, що ми – українці!

Неповторна краса української землі століттями надихала на творчість, а славна історія завжди буде приводом для гордості. Унікальні звичаї, неповторна культура, працьовиті і творчі люди віками вигідно виділяли Україну поміж інших Європейських країн. Наша країна набагато цікавіша, ніж здається. Але дуже часто найбільш цікаве проходить повз.
Напередодні Дня Незалежності України у Нововолинській центральній міській бібліотеці пройшла бібліорозвідка-презентація «Україна в цікавих фактах». Від бібліотекаря відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Антоніни Костилевої діти дізнались, хто такі Лариса Латиніна і Дмитро Халаджі; що у Києві знаходиться найглибша станція метро – Арсенальна; у нас створений АН-225 «Мрія», найбільший грузовий літак; головна вулиця країни Хрещатик – одночасно найкоротша (12 кілометрів) і найширша головна вулиця світових столиць; тут з'явилася одна з перших конституцій у світі, створена Пилипом Орликом у 1710 році і багато ще цікавого про неньку-Україну.

         Отож, будьмо гордими, що ми – українці. Цього у нас ніхто й ніколи не забере, лише не цураймося свого, і тоді ми побудуємо державу, не гіршу, ніж побудували собі інші європейці

Немає коментарів:

Дописати коментар