07 вересня 2021

До дня українського кіно у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся перегляд фільму

    Прийшов вересень, розпочалося навчання у школі, і у бібліотеці відновив свою роботу проект «Бібліотека вихідного дня: Читаємо. Пізнаємо. Відпочиваємо»

    Щороку, у другу суботу вересня, відзначається День українського кіно – свято всіх причетних до створення вітчизняного кінематографа. Напередодні цього свята, 5 вересня, у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки відбувся перегляд фільму.

… Дитячий художній музичний фільм “Дронині мандрони” – це легка та весела музична історія. Головний герой фільму — хлопчик Андрій на прізвисько Дроня, який понад усе хоче перемогти у конкурсі молодих програмістів та поїхати навчатися у відому IT-компанію. Але батьки відправляють його у літній табір, де йдуть змагання за звання кращого загону.

         Україні давно не вистачало подібного фільму. Не просто дитячого, але й музичного, який показує дійсний ритм життя та мрії і захоплення сучасних дітей. В якому любов до стародавньої культури показана не музейно, а несподівано і динамічно…. Перегляд пройшов на одному диханні. Це саме той фільм, якого так не вистачає у сучасності.Запрошуємо Вас у наступну неділю на літературно-ігровий практикум «Як приборкати Книжкозавра». Місце зустрічі - майдан Незалежності!

Бібліотекар Оксана Калістратова

Немає коментарів:

Дописати коментар