21 вересня 2021

Анастасія Нікуліна – у Нововолинську на книжковій толоці

   12 вересня у м. Нововолинську відбулася друга книжкова толока «Нововолинськ читає», де були запрошені письменники з різних куточків України. Однією з таких письменників була Анастасія Нікуліна. Це молода талановита письменниця, блогерка, книжкова оглядачка. Авторка романів «Сіль для моря, або Білий кит», «Зграя», «Завірюха», а також низки збірок. Народилася та проживає у Львові.

   На книжковій толоці Анастасія презентувала книгу «Більше нікому», яку написала разом з Олегом Бакуліним. Презентація відбулася у скейтпарку. 

    Перед самою презентацією самокатники влаштували ціле шоу  з ведучим Danza і драйвою музикою. Пані Анастасія виступала прямо з піраміди на самому майданчику.

На захід були запрошені поціновувачі творчості Анастасії Нікуліної. Наприкінці презентації Анастасія показала майстер клас по катанню на самокаті. Захід пройшов драйвово і в дружній атмосфері. Присутні мали змогу поспілкуватися з автором, зробити гарні фото а також придбати книгу з автографом. Щиро дякуємо пані Анастасії, а також дитячому колективу самокатників на чолі з Danza.

Модератор заходу, бібліотекар Інна Кронберг

Немає коментарів:

Дописати коментар