19 травня 2016

Шахові змагання у бібліотеці

15 травня в Міжнародний день  сім’ї у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів центральної міської бібліотеки відбулося справжнє родинне свято – турнір «Казкової родинної ліги СУПЕР UA з шахів», організатором якого є представник мережі магазинів СУПЕР UA, директор ВКФ "Мрія" Олександр Данилович Ільницький.
На турнірі були присутні Володимир Петрович Новосад – директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;  Валерій Люцлянович Курстак – волонтер, депутат Волинської обласної ради; Володимир Леонтійович Красун – шеф-редактор сайту superuа.com, перший віце-президент ліги СУПЕР UA; Михайло Іванович Герус – суддя, кандидат в майстри спорту з шахів і шашок. У перервах між змаганнями бібліотекар відділу Антоніна Костилева підготувала для школярів цікаві ігрові конкурси.
 Переможцями турніру стала родина Зінчуків: тато Сергій, мама Оксана та їх діти – Михайло та Катерина (учні 4-го та 2-го класів Литовежської ЗОШ Іваничівського району). Також Михайло Зінчук отримав диплом і перше місце  за перемогу в номінації віце-президента ліги СУПЕР UA Володимира Красуна, друге місце і диплом у Нікіти Ганічева – учня 7-А класу НВК СЗШ №1-колегіум, а третє місце і диплом  у Владислава Ільчука – учня 4-А класу ЗОШ №2.
Володимир Новосад та Володимир Красун подарували книги до бібліотеки.