26 серпня 2016

Порадник «Будьмо здорові» презентовано у Нововолинській бібліотеці


25 серпня у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги «Будьмо здорові!», яка нещодавно вийшла друком у місцевому видавництві ВКФ «Мрія» та присвячена 25-й річниці української держави.
Розпочався захід хвилиною мовчання – вшануванням пам’яті тих, хто в різний час поклав своє життя у боротьбі за єдність, соборність та незалежність України. 
«Будьмо здорові!» – порадник, «адресований тим командирам і офіцерам по роботі із особовим складом, які щоденно мають справу з проблемою вживання алкоголю серед військових». На його сторінках зустрічаємось з різними людьми – священиками і лікарями, воїнами і волонтерами, журналістами і художниками, поетами і просто громадянами України із різних її куточків: Харківщини і Волині, Львівщини і Поділля. Об’єднані спільною турботою, вони допомагають усвідомити глибину лиха, поглянути з різних боків на проблему і допомогти командирам у складному завданні ― зупинити «зеленого змія» у війську. Сподіваються, що книга буде корисною і просто пересічним громадянам. Автори наводять факти, роз’яснюють наслідки зловживання алкоголем, вказують шляхи надання допомоги тим, хто її потребує. «Лише спільними зусиллями можна протистояти цій проблемі і перемога буде на боці добра», – переконані автори порадника.
У книзі вміщено «Антиалкогольні поради воїнам АТО», статті про те, чому Джеймс Бонд у реальності не став би суперменом, що таке «аватаризм», як мистецтво допомагає долати недугу, вірші та ін. 
Щира подяка авторам статей за листи-привітання з презентацією: укладачу, редактору видавництва «Мрія» Ніні Григорівні Немировській, кандидату медичних наук, доценту кафедри наркології Харківської медичної академії післядипломної освіти Галині Миколаївні Мисько, волонтеру Юлії Смагіній, екс-заступнику командира батареї 26-ї артилерійської бригади по роботі із особовим складом Ігорю Семенюку.
Наступна подяка – авторам, які завітали на презентацію і виступили: 
Валерію Курстаку – офіцеру запасу, волонтеру із 14 березня 2014 року, голові ради об’єднання волонтерів Нововолинського центру допомоги військовослужбовцям;
Юрію Щербику (м. Луцьк) – учаснику бойових дій на сході України, 
автору збірки «Небо Донбасу» та виконавцю пісень на свої вірші; 
Адаму Михалику – директору Володимир-Волинської художньої школи.
У презентації прийняли участь: 
начальник Нововолинського відділу поліції головного управління Національної поліції у Волинській області,  підполковник Василь Лесь, 
настоятель Хресто-Воздвиженського храму отець Віталій Голян, 
заступник військового комісара Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату, голова Нововолинської спілки ветеранів АТО Олександр Кондисюк, краєзнавець Зосим Колбун, депутат Нововолинської міської ради Василь Гура, керівник громадської приймальні народного депутата України Ігоря Гузя у Нововолинську Олександра Струбицька.
Трудовий колектив ВКФ «Мрія» подарував книги у публічні бібліотеки міста (дякуємо!) і має бажання, щоб по 25 примірників потрапило у кожний підрозділ Збройних Сил України.
Слава Україні! Будьмо здорові!
І як співає тріо священиків «Новий Час»:
Не пиймо, браття! Не пиймо, хлопці!
Нехай лукавий не колише нас у снах.
Не пиймо, любі! Не пиймо, друзі!
Нехай розквітне у дикім лузі
Чарівна квітка щастя і добра!

Немає коментарів:

Дописати коментар