27 січня 2017

Вінні Пух у гостях у дітей

Алан Александр Мілн увійшов в історію дитячої літератури як автор казки про плюшевого ведмедя Вінні Пуха, хоча ним були написані і інші твори для дітей. 18 січня 2017 року виповнилося 135 років від дня народження англійського письменника.
Пригоди ведмежати Вінні люблять як дорослі, так і діти. Проведене у 1996 році опитування, влаштоване англійським радіо, показало, що ця книга увійшла до списку найбільш яскравих і значних творів, опублікованих в двадцятому столітті.
Іронія долі полягає в тому, що Мілн був переконаний, що він не пише ні дитячої прози, ні дитячих віршів. Він звертався до дитини всередині кожного з нас. Ніколи не читав своїх розповідей про Пуха своєму синові, Крістоферу Робіну, вважаючи за краще виховувати його на творах свого улюбленого письменника Вудхауза. Вудхауз згодом повернув Мілну цей комплімент, сказавши, що «Мілн – його улюблений дитячий письменник». Кристофер Робін вперше прочитав вірші і розповіді про Вінні-Пуха через 60 років після їх першої появи, коли почув у записі на пластинці.
Про життя і творчість Алана Мілна та пригоди Вінні Пуха дізнались школярі 4-А класу ЗОШ №2 (вчитель початкових класів Онуфрійчук Лідія Михайлівна) від Антоніни Костилевої, бібліотекаря відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки, яка підготувала для них цікавинку на хвилинку «Сторінками казок Алана Мілна».
                    

Немає коментарів:

Дописати коментар