15 травня 2017

Читаюча дитина, краще майбутнє, щаслива країна!

14 травня ми відзначаємо День Матері. Це одне з найзворушливих свят, тому що кожен з нас із дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити.          
          Із нагоди Дня матері  у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки була проведена сімейна академія «Родина, книга і дитина». До книгозбірні завітали Наталія Савчук  з донькою Ілоною, Валентина  Корнейчук з сином Назаром, Ірина Губерук  з сином Русланом, Аліна  Бідзюра з сином Дмитром, Юлія Бойко з сином Андрійом, Софія Дорожко з донькою Богданою, Наталія Вовнянченко з сином Арсеном, Ольга Чулгаєва з донькою Тетяною.
 Чи впливає читання на навчання? Чи практикуєте ви читання разом з дитиною і що це дає? Спонукаєте ви свого сина чи доньку ділитися враженнями від почутого з книги, переказувати цікаві історії? Чи хотіли б ви порекомендувати своїм ровесникам книгу, яка найбільше сподобалась?   Ці та інші питання обговорювались на сімейній академії. Бібліотекар відділу Антоніна Костилева презентувала присутнім книжкову виставку-вікторину «Хто казки знає, той відгадає» та виставку-пораду «Острів книголюбів», а дітвора грала в гру «Добра казка», залюбки відповідала на запитання вікторини «Народна казка. Чи знаєш ти її?» та пригощалась солодощами.
Діти привітали своїх матусь із прийдешнім святом,  читали їм вірші,  а Людмила Мужилко, учениця ЗОШ №2, виконала пісню про маму.             


            
P. S. Любі матусі, бабусі! Прийміть найщиріші вітання з ніжним, ласкавим і світлим для всіх святом – Днем матері! Хочеться побажати мирного неба, щоб Вас  завжди оточували турботою близькі люди, щоб кожен день починався з посмішки, здоров'я з роками не підводило і Ви  були по-справжньому щасливі!

Немає коментарів:

Дописати коментар