15 лютого 2018

У Нововолинській бібліотеці вшанували воїнів-афганців

15 лютогоДень вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Напередодні цієї дати у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся вечір-спомин «Афганістан у долі наших земляків». На захід завітали студенти НЕМКу, бібліотекарі, учасники бойових дій в Афганістані і зоні АТО.
Ведучі Ніна Єдинак та Ірина Левицька пригадали трагічні сторінки війни в Афганістані. Іван Старжинський і Олег Іванов поділилися спогадами про побачене та  пережите на афганській землі, поспілкувалися з молоддю. 
Покоління воїнів-афганців війна навчила цінувати дружбу, порядність, цінувати саме життя, як найбільшу радість. І сьогодні представники афганської когорти не втратили вміння товаришувати, допомагати, співчувати, любити, чесно виконувати свій громадянський обов’язок. Доказ тому, що більшість з них захищають кордони нашої держави зараз.
Хочеться, щоб поезії, пісні, розповіді, спогади, вистраждані в Афганістані та про Афганістан, пройшли крізь юні серця учасників заходу, і вони зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна.
Присутні познайомилися з викладкою літератури «Солдати інтернаціональної служби».
Немає коментарів:

Дописати коментар