04 червня 2019

День захисту дітей відзначили у Нововолинській центральній міській бібліотеці


Щорічно 1 червня в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Вперше воно було засноване у 1925 році на Світовій конференції у Женеві, Швейцарія, учасники якої проголосили необхідність соціального захисту прав дітей. Адже, сім'я і дитина — це споконвічні цінності, які сповідує також і український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
З нагоди цього свята у Нововолинській центральній міській бібліотеці бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Іванна Кравчук провела веселий ігродром «Дитинство — країна книжкових забав та розваг».  Спочатку діти дізналися звідки, чому і для чого виникло таке свято, а продовжили захід веселими іграми.
Найперше завдання мало назву «Бантик». Кожен учасник команди повинний був зав’язати по 1 бантику на кожному стільці. Хто перший – той і переміг.
Цікавою виявилась вправа «Повітряний футбол». Гравці повинні були задути якнайшвидше кульку у ворота, не допомагаючи собі ані руками, ані головою, ані ногами…тільки дмухати.
У наступному завданні кожен учасник знайшов свою пару, адже гра мала назву «Сонце-Місяць». Гравці, які створили пару ставали спинами один до одного і бралися за руки. По команді: "Ніч приходить – місяць виходить”, діти, яким дали завдання бути Місяцем, мали добігти до фінішу, тягавши за собою Сонце і навпаки.

І ще одна не менш цікава гра «Першовідкривач». Учасникам пропонується “відкрити” нову планету – якомога скоріше надути повітряну кульку, а потім “заселити” цю планету “мешканцями” – швидко намалювати на кульці фігурки людей. Той, у кого мешканців вийде більше – переміг.
Весело було спостерігати, як проходила гра  «Передай кульку». Адже гравці в кожній команді, від першого до останнього, повинні передати один одному кульку. Для цього можна користуватися тільки підборіддям або плечем. Руки знаходяться за спиною. Якщо кулька падає, все починається з початку.
Завершилося свято конкурсом «Малюнок на асфальті» на тему: 
«Діти єднають Україну».Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Немає коментарів:

Дописати коментар