06 лютого 2020

#книжковийчетвер з Ксенією Жабровець

Привіт усім! Хочу представити вашій увазі нову книжкову рубрику на блозі Бібліотеки на Дружби, 17 «#книжковийчетвер з Ксенією Жабровець» (з фонду бібліотеки).
Отож, стартуємо.
На календарі 6 лютого – Оксанин день і символічно розпочинаємо з книги Оксенії Бурлаки «Поцілунок був не останній».
Перш ніж розповісти про книгу, декілька слів про авторку. Оксенія, Ксюша, КсАша, Оксанка… Молода, активна, талановита, цілеспрямована, амбітна та крутезна…Результат пошуку зображень за запитом оксенія бурлака
Оксенія Бурлака ─ письменниця, композиторка, копірайтерка й піар-фахівчиня. Писати музику, віршовані й прозові твори почала після закінчення музичної школи по класу фортепіано. У підлітковому віці захопилася літературною творчістю, грала в шкільному театрі, брала активну участь в молодіжних конкурсах та олімпіадах.
У підлітковій літературі дебютувала повістю «Поцілунок був не останній» (2019), яку написала спеціально для «Видавничого центру «Академія».Результат пошуку зображень за запитом оксенія бурлака поцілунок
«Поцілунок був не останній» розповідь про дівчинку Льолю, яка росла в благополучному світі, де були розкішна квартира, яскраві сімейні подорожі, брендовий одяг, дружний клас, ульотні тусовки. І раптом одного дня з усім цим довелося розпрощатися й потрапити в зовсім іншу реальність. Нове життя, нова школа, нові друзі. Ох, як це все непросто. Льоля, яка не здатна терпіти знущання жорстоких розбишак, починає «воювати» з ними, нариваючись на гіркі неприємності. Єдина відрада — втеча на дах десятиповерхівки. Цю схованку під небом показав їй Стас — однокласник, який тусується в тій хамовитій компанії. Льоля дізнається, що до проблем у її сім’ї причетний його батько, і розуміє: треба забути про Стаса. А як це зробити, коли з ним так добре і солодко... До мурашок. Драматичні обставини, здається, остаточно роз’єднають Льолю і Стаса. Та в кохання своя логіка: їхній поцілунок був не останній.
Запитуйте книгу у Нововолинській центральній міській бібліотеці на Дружби, 17

Немає коментарів:

Дописати коментар