07 жовтня 2022

Про класичну музику говорили у Нововолинському ліцеї

  У кожної людини є своя улюблена музика, яка надихає, радує, втішає. Кожна епоха творила свою. Але є музика, що стала надбанням світової культури. Бо вона змушує замислитись над життям, тривожить серце і душу своєю величчю та неповторністю. Так прекрасно поринути у світ класичної музики, де у наших серцях звучать акорди гармонії Моцарта, героїзму Бетховена, щирості і ніжності Шопена, якими  захоплюється         увесь  світ.  
  01 жовтня вся світова спільнота відзначила міжнародний день музики. Тож до цієї дати 06 жовтня бібліотекарка Нововолинської центральної книгозбірні Інна Кронберг побувала у Нововолинському ліцеї №3, де провела Годину гарного настрою «Класична музика у нашому житті» з учнями 11 класу.


     
Захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері, де учнівська молодь переглянула відео про метрів класичної музики, а також ознайомилися з книжковою викладкою «Музика - універсальна мова людства».Щира вдячність адміністрації ліцею №3 за співпрацю і запрошуємо до Нововолинської центральної міської бібліотеки на Дружби, 17.

Бібліотекар Інна Кронберг

Немає коментарів:

Дописати коментар