11 серпня 2023

День молоді в Нововолинській центральній міській бібліотеці

Напередодні Дня молоді в Нововолинській центральній міській бібліотеці в рамках діяльності кіноклубу документального кіно про права людини Doсudays UA «NovoSpace» переглянули та обговорили документальну стрічку «Літургія протитанкових перешкод» (режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук; фільм був представлений в офіційній програмі Міжнародного кінофестивалю Торонто (2022 рік).

Війна Росії проти України принесла кровопролиття  та перекреслила мрії багатьох молодих українців. Чимало юнаків і дівчат пішли добровольцями до війська, щоб зі зброєю в руках захищати свою країну, долучилися до лав територіальної оборони. 

Молодь із перших днів війни стала надійним тилом для військових та цивільних і проявила себе на різних фронтах: інформаційному, волонтерському, спортивному, освітньому, культурному, економічному.

__________________________________________________________________

Розвиток Мережі DOCU/CLUB фінансується Посольством Швеції в Україні, Національним фондом на підтримку демократії (NED) та Fondation de France.

Думки, висновки чи рекомендації належать автор(к)ам та упорядникам/-цям цієї публікації та не обов'язково відбивають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автор(к)и та упорядники/-ці.

Немає коментарів:

Дописати коментар